Miejsce konferencji

Konferencje MES-2009, OUK-2009 odbędą się w Hotelu*** „Nad Pisą”, w miejscowości Pisz na Mazurach, www.hotelnadpisa.pl.





Hotel „Nad Pisą” jest w pełni przygotowany do zabezpieczenia logistycznego konferencji do 200 osób. Hotel dysponuje 7 salami konferencyjnymi.

Hotel „Nad Pisą” zawdzięcza swoją atrakcyjność wyjątkowo malowniczemu położeniu nad rzeką Pisą. Na przeciwległym brzegu znajduje się duży park.

Otoczenie hotelu to głównie różnego rodzaju zieleń iglasto - liściasta, duży plac i parking utwardzony starobrukiem. Przed hotelem zwraca uwagę piękna fontanna. Rzekę Pisę można podziwiać dzięki przestrzennym dwupoziomowym tarasom. Jej bliskość (zaledwie 5 m) daje możliwość połowu ryb bezpośrednio z pokoju hotelowego.

Do centrum miasta i Ratusza, w którym mieści się Muzeum, jest zaledwie 100m. Cały plac z budynkiem głównym i infrastrukturą oddzielony jest ogrodzeniem wykonanym z kamienia oraz różnorodną piękną zielenią drzew i krzewów.

Kilka lat wstecz hotel został całkowicie przebudowany i zmodernizowany. W  latach 2000-2002 dobudowano również nową część stanowiącą połowę pokoi. W roku 2007 dokonano gruntownego remontu trzydziestu pokoi, który obejmował również wymianę mebli, wykładzin, armatury łazienkowej oraz drzwi.

Biesiady grillowe odbywają się w chacie grillowej na terenie Hotelu „Roś” nad Jeziorem Roś przy ognisku (ok. 1 km od Hotelu „Nad Pisą”).